• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/AkasGuvenlikSistemleri
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905326061283
  • https://twitter.com/AKASGuvenlik
  • https://www.instagram.com/akas_guvenlik/

 akas, japon dynamic, japondynamic, alarm, kamera, hırsız alarmı, yangın alarmı, kameragüngören, alarmgüngöre, güvenlik, bağcılar, esenler, güngören, hırsız, soygun, polis, jandarma, sire, araç, takip, pdks, mylock, diafon, anfi, ses, müzik             akas, japon dynamic, japondynamic, alarm, kamera, hırsız alarmı, yangın alarmı, kameragüngören, alarmgüngöre, güvenlik, bağcılar, esenler, güngören, hırsız, soygun, polis, jandarma, sire, araç, takip, pdks, mylock, diafon, anfi, ses, müzik


Haberler
Toki Halkalı Bezirganbahçe Konutları Kameraları değiştirildi.

Çağdaş Akademi Çocuk Yuvası Kamera Sistemi Kuruldu.

Deniz Yıldızı Ana Okulu Kamera Sistemi revize edildi.

MacFly Tekstil Güvenlik Kamera Sistemi Kuruldu.

Hazlife Tekstil Alarm Sitemi & Güvenlik Kamera Sistemi Kuruldu.

Yadigar Kuyumculuk Alarm Sitemi & Güvenlik Kamera Sistemi Kuruldu.

MizyonumuzEtik Değerler Deklarasyonu

 

A-  Dürüstlük

 

   AKAS Güvenlik Sistemleri tüm iş süreçlerinde ve ilişkilerinde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerleridir. Gerek müşterileriyle gerekse de tedarikçileriyle olan ilişkilerinde doğruluk ve dürüstlükle hareket eder, yapılan sözleşmelere sadık kalır.

 

   AKAS Güvenlik Sistemleri, ticari ilişkilerde yükümlülüklerini yapılan sözleşmeler çerçevesinde zamanında ve eksiksiz yerine getirir.

 

   AKAS Güvenlik Sistemleri, çalışanları, müşterileri, tedarikçileri ve toplumla olan ilişkilerinde saygılı davranışa önem verir. İlişkide olduğu tüm bireylere hak ettikleri onurlu davranışı gösterir.

 

   AKAS Güvenlik Sistemleri, menfaatleri gereği ve ticari ahlak anlayışı doğrultusunda, satın alımlarında tedarikçi firmalara talep edilen koşulları açık olarak bildirir ve tüm teklifleri eşit koşullarda değerlendirir.

 

B-  Gizlilik

 

   Gizli ve özel bilgiler; AKAS Güvenlik Sistemlerine ait rekabet açısından dezavantaj yaratabilecek bilgileri, ticari sırları ve üçüncü şahıslarla akdedilen "gizlilik anlaşmaları" çerçevesindeki bilgileri kapsar.

 

   AKAS Güvenlik Sistemleri olarak; müşterilerin ve çalıştığı diğer ilgili kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen gösterir. Şirket faaliyetlerine ilişkin gizli bilgileri korur.

 

C-  Sorumluklarımız

   Yasal sorumluluklarımızın yanısıra; müşterilerimize, çalışanlara, tedarikçi ve iş ortaklarımıza, rakiplerimize, topluma karşı aşağıda sıralanan sorumluluklarımızı yerine getirmeye özen gösteririz.

 

1-    Yasal Sorumluklarımız

   AKAS Güvenlik Sistemleri tüm faaliyetlerinde; Türkiye Cumhuriyetinin tüm yasa, tüzük ve yönetmeliklerine, insan haklarına saygılı ve bağlıdır.

 

   AKAS Güvenlik Sistemleri tüm faaliyet ve işlemlerini yürütürken, her türlü kamu kurum ve kuruluşu, idari oluşum, sivil toplum örgütü ve siyasi partilere herhangi bir menfaat beklentisi olmaksızın eşit mesafede yer alır ve bu sorumluluk bilinci ile yükümlülüklerini yerine getirir.

 

2-    Müşterilerimize karşı Sorumluluklarımız

   AKAS Güvenlik Sistemleri, müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla çalışır. Hizmetlerini, zamanında ve söz verdiği koşullarda sunar.

   AKAS Güvenlik Sistemleri aile kavramını ve değerlerini bilir ve büyük önem verir. İşi gereği aile bireyleriyle olan ilişkilerini saygı, onur, adalet, eşitlik ve nezaket kurallarına bağlı olarak yürütür.

 

   AKAS Güvenlik Sistemleri; tedarikçilerinden ve/veya ürünlerden kaynaklanan her türlü sorunu imkanları doğrultusunda hızla giderir.ve müşteri memnuniyetini sağlayarak mağduriyetlerini önler.

 

3-    Tedarikçi/İş Ortaklarımıza Karşı Sorumluluklarımız

   AKAS Güvenlik Sistemleri İyi bir müşteriden beklendiği şekilde adil ve saygılı davranır, yükümlülüklerini zamanında yerine getirmek için gerekli özeni gösterir. İş yaptığı kişi ve kuruluşlar ile iş ortaklarının gizli bilgilerini özenle korur.

 

   AKAS Güvenlik Sistemleri, diğer şirketlerle ilgili bilgilere erişmede, hiçbir zaman etik olmayan veya yasadışı yollara başvurmaz. Ancak şirketlerin kamuya mal olmuş bilgilerinin (web sitesi, fiyat listesi, reklâm, yayınlanmış yazı vb.) kullanılmasında sakınca görmez.

 

D-  Ürün ve Hizmet Kalitesi 

   AKAS Güvenlik Sistemleri, TSE gibi ulusal ve uluslararası kalite standartlarına göre faaliyetlerini yürütür, sahip olduğu kalite belgelerine tüm çalışanlarıyla birlikte sahip çıkar.

 

   Dünyada hızla gelişmekte olan teknoloji  insan hayatına ‘fayda’ sağlayıcı yeni ürünler ve yeni buluşlar ortaya çıkartmaktadır. AKAS Güvenlik Sistemleri, etik yaklaşımı, bireylerin hayatına katkı ve fayda sağlayacak, onların daha iyi yaşamalarını destekleyecek ürünleri öncü firma olarak müşterilerine  sunmayı hedefler.

 

   AKAS Güvenlik Sistemleri, müşterilerine zarar verecek ve/veya onları yanıltacak ürün veya hizmet sunmaz.

 

E-  Bilgi Güvenliği

   AKAS Güvenlik Sistemleri, patent, ticari sır, telif hakları, isim ve marka vb. fikri mülkiyetlerini koruduğu gibi, rakiplerinin fikri mülkiyet haklarına da saygı gösterir.

 

   AKAS Güvenlik Sistemleri,  tedarikçilerinin, müşterilerinin, çalışanlarının bilgilerini (ticari, kişisel vb.) gizler/korur.

  

    AKAS Güvenlik Sistemleri; müşterileriyle beraber büyümeyi amaçlar. Etik Kuralları doğrultusunda ilişkilerini devamlılık ilkesine dayalı olarak sürdürmeyi taahhüt ve deklare eder.

 

Serdar AKPOYRAZ

AKAS Güvenlik Sistemleri

Yön.Krl.Başkanı