• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/AkasGuvenlikSistemleri
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905326061283
 • https://twitter.com/AKASGuvenlik
 • https://www.instagram.com/akas_guvenlik/

 akas, japon dynamic, japondynamic, alarm, kamera, hırsız alarmı, yangın alarmı, kameragüngören, alarmgüngöre, güvenlik, bağcılar, esenler, güngören, hırsız, soygun, polis, jandarma, sire, araç, takip, pdks, mylock, diafon, anfi, ses, müzik             akas, japon dynamic, japondynamic, alarm, kamera, hırsız alarmı, yangın alarmı, kameragüngören, alarmgüngöre, güvenlik, bağcılar, esenler, güngören, hırsız, soygun, polis, jandarma, sire, araç, takip, pdks, mylock, diafon, anfi, ses, müzik


Haberler
Toki Halkalı Bezirganbahçe Konutları Kameraları değiştirildi.

Çağdaş Akademi Çocuk Yuvası Kamera Sistemi Kuruldu.

Deniz Yıldızı Ana Okulu Kamera Sistemi revize edildi.

MacFly Tekstil Güvenlik Kamera Sistemi Kuruldu.

Hazlife Tekstil Alarm Sitemi & Güvenlik Kamera Sistemi Kuruldu.

Yadigar Kuyumculuk Alarm Sitemi & Güvenlik Kamera Sistemi Kuruldu.

Hakkımızda

AKAS Güvenlik Sistemleri 

 Azim, Kararlılık ve Güven… 

    AKAS Güvenlik Sistemleri ; 2009 yılında Ar Ge çalışmalarıyla Evlere Hırsız Girmesini engelleyen, kendi imalatı olan Uzaktan Kumandalı Çelik Kapı Güvenlik Kilidi ile güvenlik sektöründe faaliyetine  başlayarak bu sektörde kalıcı ve güvenilir firma olma yolunda ilerlemektedir…

    AKAS Güvenlik; güvenliğin önemini ve ciddiyetini bilen, bu alanda yapılan ARGE çalışmalarını yakından takip eden ve bu sebeple aranılan  bir firma olup her zaman teknolojik yenilikleri sizlerin kullanımına sunmayı hedeflemektedir…

  AKAS Güvenlik olarak; Sizlerin güvenlik ihtiyaçlarınız doğrultusunda, kalite standartlarına uygun ürünler ve çözümler üreterek  hizmet vermek temel ilkemizdir.

   AKAS Güvenlik Sistemleri her geçen gün siz değerli müşterilerimizden aldığı güç ve takdirle sektöründe lider firma olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerliyor.

  

Evinize HIRSIZ Girmesini İstemiyorsanız doğru yerdesiniz....


Amacımız

Siz Değerli Müşterilerimizin can ve mal güvenliğinizi maksimum koruma altına almak...


Şirket Profili

   2009 yılında faaliyetine başlayan firmamız İstanbul- Güngören'de sizlere hizmet vermektedir. Öncelik olarak Ev Güvenliğini ön planda tutan firmamız sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda güvenlik ihtiyacınız olduğu her alanda tamamen müşteri odaklı çalışarak sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeyi, hedefleyerek Güvenliğinizi maksimum koruma altına almaktadır.


Vizyonumuz

   AKAS Güvenlik Sistemleri, çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin memnuniyetini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle, müşterileri için güvenirlilik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

AKAS Güvenlik Sistemlerinin  Hedef ve İlkeleri :

   Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Kalitede, hizmette, en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir.

   En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. 

   En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmaktır. Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır. Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur. 

   Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.


Misyonumuz
 
 • Güvenlik sektöründe edindiğimiz konumu sürekli güçlendirmek, alanında öncü, güçlü, lider kurum olmak,
 • Faaliyetlerimizde sürekli karlılık ve verimlilik sağlamak.
 • Kaliteden ödün vermeden gerek çalışanlarımızın gerekse de müşterilerimizin refah ve mutluluk seviyesini arttırmak.
 • İnsan kaynakları alanında yatırım yaparak, kalifiye eleman yetiştirmek.
 • Sektörde müşterilerimiz tarafından tercih edilen bir firma olmak.
 • AKAS markasına duygusal bağlılık yaratmak.
 • Evrensel ahlak ve ticaret kurallarına bağlı kalmak ve savunucusu olmak.
 • Yeni yatırımlarla sürdürülebilir karlılık, verimlilik sağlamak ve istihdam yaratmak.
 • AKAS Güvenlik Sistemleri olarak sürekli ve istikrarlı bir şekilde büyümek ve güçlü bir mali yapı içinde, çalışanları ve firma imajı ile örnek bir kurum kimliğine sahip olmak.