• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/AkasGuvenlikSistemleri
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905326061283
  • https://twitter.com/AKASGuvenlik
  • https://www.instagram.com/akas_guvenlik/

 akas, japon dynamic, japondynamic, alarm, kamera, hırsız alarmı, yangın alarmı, kameragüngören, alarmgüngöre, güvenlik, bağcılar, esenler, güngören, hırsız, soygun, polis, jandarma, sire, araç, takip, pdks, mylock, diafon, anfi, ses, müzik             akas, japon dynamic, japondynamic, alarm, kamera, hırsız alarmı, yangın alarmı, kameragüngören, alarmgüngöre, güvenlik, bağcılar, esenler, güngören, hırsız, soygun, polis, jandarma, sire, araç, takip, pdks, mylock, diafon, anfi, ses, müzik


Haberler
Toki Halkalı Bezirganbahçe Konutları Kameraları değiştirildi.

Çağdaş Akademi Çocuk Yuvası Kamera Sistemi Kuruldu.

Deniz Yıldızı Ana Okulu Kamera Sistemi revize edildi.

MacFly Tekstil Güvenlik Kamera Sistemi Kuruldu.

Hazlife Tekstil Alarm Sitemi & Güvenlik Kamera Sistemi Kuruldu.

Yadigar Kuyumculuk Alarm Sitemi & Güvenlik Kamera Sistemi Kuruldu.

İp Kameralar


İp Kameralar Nedir ?
   
   iP Kameralar; güvenlik ihtiyacınızın olduğu ortamları uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için internet veya network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmeye imkan sunan kamera teknolojisidir.

  İP Kameralar; diğer sistemler gibi ekstra aparatlar, kartlar, kayıt cihazları gerektirmeyen en ileri teknolojiye sahip olan kamera sistemidir. İp Kameralar görüntü aktarılan mekanının canlı ve sesli olarak bulunduğunuz heryerden bilgisayarınız, laptopunuz, cep telefonunuz ve PDA'nızdan rahatlıkla izleyebilme olanağı sunmaktadır. 

İp Kameraların Kullanım Alanları ve Faydaları nelerdir ?

   İp Kameralar; dijital fotoğraf makinelerinde olduğu gibi, megapiksel görüntü çözünürlüğüne sahip olduklarından analog kameralarla kıyaslanamayacak kadar görüntü kaliteleri üst düzeydedir.  İP kameraların çözünürlüğü, ihtiyacınız göre 1 megapiksel, 2 megapiksel, 3 megapiksel, 5 megapiksel ve hatta 11 megapiksel olan çeşitleri vardır. Bugün İP kameralar analog kameralara kıyasla pahalı gözükselerde, gösterdikleri performansları, azaltılmış sistem maliyetleri ve işlevsellikleri nedeniyle sistem kurulum maliyetleri, analog kamera sistemlerine yakın seviyededir.  

   İp Kameralar, ihtiyacınıza uygun model seçimlerinin yapılmasıyla günümüzde artan güvenlik tedbiri alma noktasında her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.Bu tedbirlerin başında çalışan ebeveynlerin çocuklarını emanet ettikleri bakıcılarının kontrolünü 24 saat internetin olduğu her yerden yapabilirsiniz. İp kameralar amatör uygulamalarda olduğu gibi ihtiyaca uyugun modellerin belirlenmesiyle profesyönel uygularımızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. 
                           


                                                                                  İP Kameralar