• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/AkasGuvenlikSistemleri
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905326061283
  • https://twitter.com/AKASGuvenlik
  • https://www.instagram.com/akas_guvenlik/

 akas, japon dynamic, japondynamic, alarm, kamera, hırsız alarmı, yangın alarmı, kameragüngören, alarmgüngöre, güvenlik, bağcılar, esenler, güngören, hırsız, soygun, polis, jandarma, sire, araç, takip, pdks, mylock, diafon, anfi, ses, müzik             akas, japon dynamic, japondynamic, alarm, kamera, hırsız alarmı, yangın alarmı, kameragüngören, alarmgüngöre, güvenlik, bağcılar, esenler, güngören, hırsız, soygun, polis, jandarma, sire, araç, takip, pdks, mylock, diafon, anfi, ses, müzik


Haberler
Toki Halkalı Bezirganbahçe Konutları Kameraları değiştirildi.

Çağdaş Akademi Çocuk Yuvası Kamera Sistemi Kuruldu.

Deniz Yıldızı Ana Okulu Kamera Sistemi revize edildi.

MacFly Tekstil Güvenlik Kamera Sistemi Kuruldu.

Hazlife Tekstil Alarm Sitemi & Güvenlik Kamera Sistemi Kuruldu.

Yadigar Kuyumculuk Alarm Sitemi & Güvenlik Kamera Sistemi Kuruldu.

Nvr Kayıt CihazıNvr Kayıt Cihazı Nedir ?

   Nvr Kayıt Cihazı adını ingilizce Network Video Recorder kelişmelerinin baş harflerinden alır. İp tabanlı kamera sistemlerinde; kayıt, izleme, kontrol ve yönetebilmeyi sağlayan üst düzey kontrollü risk yönetimine sahip kayıt cihazlarıdır.


Nvr Kayıt Cihazının Kullanım Alanları ve Faydaları Nelerdir ?

   Nvr Kayıt Cihazları ip kamera sistemlerinizde kullanılan kayıt cihazları olduğundan ihtiyacınıza ve sisteminize uygun modelleri her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dvr kayıt cihazlarında olduğu gibi uzaktan erişim sağlayarak istediğiniz her heryerden kayıt cihazına ulaşabilir ve Sisteminize bağlı kameraları görüntüleyebilirsiniz.Sınırsız sayıda donanım ile genişleyebilir, yönetilebilir ve kontrol edilebilir.Kullanıcı dostu kolay yönetilebilir profesyonel arayüz programlar ile desteklenmektedir. Sınırsız sayıda donanım ile genişleyebilir, yönetilebilir ve kontrol edilebilir. Kullanıcı dostu kolay yönetilebilir profesyonel arayüz programlar ile desteklenmektedir. 

   Dvr kayıt cihazlarına oranla nvr kayıt cihazları daha maliyetlidir. NVR cihazları depolama birimi olarak sabit disk kullanabildikleri gibi USB, E-SATA gibi yerel depolama birimlerini ya da NAS, iSCSi gibi ağ depolama birimlerini kullanabilen modelleri de vardır. Harddisk Seçimine diikat edilmelidir. Çünkü Nvr Kayıt Cihazları; D1, Hd ve Full Hd çözürlükte kayıt yaptıklarından sisteminizdeki kamera sayısına ve geriye dönük izleme süresini dikkate almalısınız. Bununla birlikte sisteminizdeki kameralarında megapiksel değerinde olma ihtimalinide göz ardı etmemelisiniz.

Hd Çözünürlük1280 x 720 piksel
Full Hd Çözünürlük1920 x 1080 pikselİp kameraların resim çözünürlükleri İhtiyacınıza uygun olan sistemlerin kurulmasında mutlaka uzman görüşünden faydalının.

Nvr Kayıt Cihazı