• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/AkasGuvenlikSistemleri
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905326061283
  • https://twitter.com/AKASGuvenlik
  • https://www.instagram.com/akas_guvenlik/

 akas, japon dynamic, japondynamic, alarm, kamera, hırsız alarmı, yangın alarmı, kameragüngören, alarmgüngöre, güvenlik, bağcılar, esenler, güngören, hırsız, soygun, polis, jandarma, sire, araç, takip, pdks, mylock, diafon, anfi, ses, müzik             akas, japon dynamic, japondynamic, alarm, kamera, hırsız alarmı, yangın alarmı, kameragüngören, alarmgüngöre, güvenlik, bağcılar, esenler, güngören, hırsız, soygun, polis, jandarma, sire, araç, takip, pdks, mylock, diafon, anfi, ses, müzik


Haberler
Toki Halkalı Bezirganbahçe Konutları Kameraları değiştirildi.

Çağdaş Akademi Çocuk Yuvası Kamera Sistemi Kuruldu.

Deniz Yıldızı Ana Okulu Kamera Sistemi revize edildi.

MacFly Tekstil Güvenlik Kamera Sistemi Kuruldu.

Hazlife Tekstil Alarm Sitemi & Güvenlik Kamera Sistemi Kuruldu.

Yadigar Kuyumculuk Alarm Sitemi & Güvenlik Kamera Sistemi Kuruldu.

Box Kameralar

 Box Kamera Nedir ?
Box Kameralar; adından da anlaşılacağı üzere metal bir kutu içierisinde dikdörtgen bir tasarıma sahip kameralardır. Güvenlik Kamerası denilince ilk akla gelen kamera olmasının nedeni güvenlik amacıyla üretilmiş ilk kameradır.

Box Kameraların Kullanım Alanları Nerelerdir ?

   Box Kameraların tercih edilmesinde ki en önemli husus değiştirilebilir lens özelliğinin olmasıdır. Box Kameralar üzerlerinde sabit lensleri olmadıkları için geniş lens seçeneklerinden ihtiyaca uygun olan lense bağlı olarak her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Dikkat edilmesi gereken husus görüntülenmek istenilen bölgenin genişliği, uzaklığı ve konuma uygun lens seçiminin yapılmasıdır. Uygun lens tercihi yapıldıktan sonra ofislerde, marketlerde, kuyumcularda, binalarda, benzin istanyonlarında, araç plaka okumalarında, para alış verişinin olduğu kasalarda paranın net görülebilmesi gibi durumlarda kesinlikle box kameralar kullanılmalıdır.

   Örneğin, eğer bir odayı genel olarak görüntülemek isteniyorsa burada geniş açılı lens kullanılmalıdır. Eğer uzun bir koridorun sonundaki kapıyı görüntülemek isteniyorsa busefer dar açılı lens kullanılmalıdır.

Box Kameraların Eksi Yönleri

   Box Kameralar boyutları ve şekilleri itibari ile iç mekanlarda estetik olmayabilir. Bunun yanında eğer iç mekanda kullanılacak kamerayı tutacak ayak alınmalıdır. Dış ortamda kullanılacak ise yağmur, kar gibi durumlardan etkilenmemesi için kesinlikle kamera muhafazası içinde montajı yapılmalıdır.

   Ayrıca Box Kameralarda gece görüş özelliği olmadığı için ışığın az olduğu ortamlarda net görüntü almak zordur. Bu sorun ise Ir Spotlar ile  çözülebilir.

                              
                                                                                                 
Box Kameralar