• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/AkasGuvenlikSistemleri
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905326061283
  • https://twitter.com/AKASGuvenlik
  • https://www.instagram.com/akas_guvenlik/

 akas, japon dynamic, japondynamic, alarm, kamera, hırsız alarmı, yangın alarmı, kameragüngören, alarmgüngöre, güvenlik, bağcılar, esenler, güngören, hırsız, soygun, polis, jandarma, sire, araç, takip, pdks, mylock, diafon, anfi, ses, müzik             akas, japon dynamic, japondynamic, alarm, kamera, hırsız alarmı, yangın alarmı, kameragüngören, alarmgüngöre, güvenlik, bağcılar, esenler, güngören, hırsız, soygun, polis, jandarma, sire, araç, takip, pdks, mylock, diafon, anfi, ses, müzik


Haberler
Toki Halkalı Bezirganbahçe Konutları Kameraları değiştirildi.

Çağdaş Akademi Çocuk Yuvası Kamera Sistemi Kuruldu.

Deniz Yıldızı Ana Okulu Kamera Sistemi revize edildi.

MacFly Tekstil Güvenlik Kamera Sistemi Kuruldu.

Hazlife Tekstil Alarm Sitemi & Güvenlik Kamera Sistemi Kuruldu.

Yadigar Kuyumculuk Alarm Sitemi & Güvenlik Kamera Sistemi Kuruldu.

Dome Kameralar


Dome Kamera nedir ?
   

   Dome kameralar adını; kubbe şeklindeki tasarımı nedeniyle ingilizce karşılığı Dome kelimesinden alır. Dome Kameralar box kameralara göre daha az maliyetle kullanıcıların isteklerine cevap verirler. Dome kameralarda değişken lens seçeneklerine sahiptirler. Fakat bu lensler dome kameraların üzerlerinde sabittirler.  

   Dome Kameralar kompakt tasarımları itibari ile box kameralarda ki gibi montaj için ekstra malzeme ( lens, montaj ayağı, kamera muhafazası vb. ) gerektirmezler. Üretim standartlarına göre dış ortamlar da rahatlıkla kullanışlıdır. İç ortamlarda oldukça kullanışlı ve estetik bir yapıya sahiptirler. 


Dome Kameraların Kullanım Alanları Nerelerdir ?

   Dome Kameralar kompakt yapılarıyla ihtiyacınıza uygun seçimin yapılmasıyla her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dome Kameralarda dikkat edilmesi gereken en önemli husus görüntülemek istediğiniz ortama uygun lens seçiminin yapılmasıdır. Muhtelif Lens  Seçenekleriyle satışa sunulan Dome Kameralarda sabit lensli ( 3,6 mm, 4 mm, 6 mm ) olduğu gibi varifocal yani montaj esnasında ayarlanabilir lensli ( 2,8-12mm, 3,5-8mm vb. ) olanlarıda bulunmaktadır.
 
   
Dome Kameraların montajları yapıldıktan sonra görüntülemek istediğiniz alanın lens ayarları ( zoom, focus ) yapıldıktan sonra sabitlendiği için yönlerinin değiştirilmesi zordur. Ayrıca Dome Kamerala üzerlerindeki sabit Ir Ledleri sayesinde gece görüş özelliğinede sahiptirler. Box Kamerlardaki gibi ayrıca Ir spot almanız gerekmez..


Dome Kameraların Eksi Yönleri

  Dome kameralar sabit lensli üretildiklerinden dolayı değişen ihtiyacınız için lens değişimleri zordur.  Bu yüzden ihtiyacınıza uygun kamera seçiminde muhakkak uzman birisinden yardım almalısınız.


                                 
Dome Kameralar