• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/AkasGuvenlikSistemleri
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905326061283
  • https://twitter.com/AKASGuvenlik
  • https://www.instagram.com/akas_guvenlik/

 akas, japon dynamic, japondynamic, alarm, kamera, hırsız alarmı, yangın alarmı, kameragüngören, alarmgüngöre, güvenlik, bağcılar, esenler, güngören, hırsız, soygun, polis, jandarma, sire, araç, takip, pdks, mylock, diafon, anfi, ses, müzik             akas, japon dynamic, japondynamic, alarm, kamera, hırsız alarmı, yangın alarmı, kameragüngören, alarmgüngöre, güvenlik, bağcılar, esenler, güngören, hırsız, soygun, polis, jandarma, sire, araç, takip, pdks, mylock, diafon, anfi, ses, müzik


Haberler
Toki Halkalı Bezirganbahçe Konutları Kameraları değiştirildi.

Çağdaş Akademi Çocuk Yuvası Kamera Sistemi Kuruldu.

Deniz Yıldızı Ana Okulu Kamera Sistemi revize edildi.

MacFly Tekstil Güvenlik Kamera Sistemi Kuruldu.

Hazlife Tekstil Alarm Sitemi & Güvenlik Kamera Sistemi Kuruldu.

Yadigar Kuyumculuk Alarm Sitemi & Güvenlik Kamera Sistemi Kuruldu.

Çelik Kapı Güvenlik Kilidi Nedir?

Hayatınızın, ailenizin ve sizin ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Kendiniz ve sevdikleriniz için en güvenli yol ‘’ önceden tedbir’’ almaktır.

Tamamen Demir ve Çelik Malzemelerden üretilen Çelik Kapı Güvenlik Kilidi; Evinizi ve sizleri olası Hırsızlık olaylarının önlenebilmesi amacıyla üretilmiş, kapınızın üzerindeki kilitlerden bağımsız olarak çalışan uzaktan kumandalı bir kilitleme sistemidir.

Evinizin iç tarafından  kapınızın pervaz kısmına, Çelik kapının kasasına montajı yapılan  Güvenlik kilidimiz dışarıdan asla fark edilmez ve  demir ve çelik malzemeden yapıldığından kırılması imkansızdır..

Evinize HIRSIZ Girmesini Engelleyen Kesin Çözüm...